Відокремлений підрозділ
Федерації Плавання України
у Львівській області
header-img

Видовищні спортивні баталії з плавання серед юнаків, юніорів та студентів розпочались сьогодні у Львові


03 – 04 березня 2017 року Львів приймає Чемпіонат області з плавання серед юнаків та юніорів. Змагаються між собою і львівські студенти, приймаючи участь у змаганнях з плавання «Універсіада Львівщини – 2017».

Загалом у спортивному басейні аквапарку «Пляж» за сприяння депутата ЛМР, Голови Федерації плавання Львівщини Андріяна Гутника на старт вийшли близько 300 плавців.

Участь в обласних змаганнях беруть плавці з Миколаєва, Червонограда, Трускавця та Львова.

За результатами чемпіонату Львівщини буде сформована збірна команда області, яка вже у березні прийматиме участь у Чемпіонатах України з плавання (м.Дніпро та м. Бровари).

Серед студентів за титул найкращих плавців Львова змагаються між собою команди з Академії Сухопутних військ, Національного університету “Львівська політехніка”, Української академії друкарства, Львівського національного медичного університету, Львівського національного університету ім.І.Франка та Львівського державного університету фізичної культури.

«Щиро сподіваюсь, що ми створюємо гідні умови для проведення змагань серед українських спортсменів, виховуючи здорову та сильну молодь. Такі заходи згуртовують молодих плавців. Ці змагання – наш внесок у те, щоб українці вже з юних років боролися і прагнули перемоги «під прапорами» своїх команд, а в майбутньому – і держави», – з привітальним словом виступив Андріян Гутник.