Відокремлений підрозділ
Федерації Плавання України
у Львівській області
header-img

В Україні немає жодного водного центру, який відповідає міжнародним нормам


Федерація плавання України сьогодні має гостру потребу в спортивних об’єктах міжнародного класу, адже в державі немає жодного водного центру, який відповідає стандартам Міжнародної федерації плавання.
Про це розповів перший віце-президент Федерації плавання України Володимир Шумілін під час зустрічі із представниками Львівської міської ради, інформує кореспондент «Вголосу».

Володимир Шумілін зазначив, що потреба у створенні водних центрів міжнародного класу в Україні виникла з кількох причин.
«По-перше, спорт, зокрема плавання, стає дедалі популярнішим в Україні. Наші спортсмени постійно займають призові місця на міжнародних чемпіонатах, тобто українське плавання отримало новий виток розвитку. Але без спортивної інфраструктури міжнародного класу та потужної школи тренерів цей розвиток зупиниться», – сказав Володимир Шумілін.
Він додав, що зважаючи на ситуацію, яка виникла, Федерація плавання України розглядає можливість будівництва водного центру міжнародного класу в одному із кількох міст України. Як варіанти розглядають Київ, Львів, Одесу та Харків.

Депутат Львівської міськради від фракції ВО «Свобода», голова Федерації плавання Львівщини Андріян Гутник зазначив, що кілька років тому у Євпаторії завершилось формування гарної бази для плавання, однак Крим зараз є тимчасово окупованою територією, тож потреба в потужній базі для плавання виникла знов.
«Зараз для проведення міжнародних змагань, для тренувальних зборів збірна України з плавання не має відповідної бази. Можливість створення такої бази розглядали у Києві, однак я запропонував будувати центр для плавання ближче до кордону із Європою, тобто у Львові. Тож з’явилась концепція створення великого міжнародного центру для розвитку плавання у нашому місті», – сказав Андріян Гутник.

http://vgolos.com.ua/news/v_ukraini_nemaie_zhodnogo_vodnogo_tsentru_yakyy_vidpovidaie_mizhnarodnym_normam__shumilin_219022.html