Відокремлений підрозділ
Федерації Плавання України
у Львівській області
header-img

У Львові відбувся відкритий літній чемпіонат України з плавання серед юніорів


22-24 червня 2017 року у Львові на навчально-спортивній базі літніх видів спорту МО України (відкритий басейн СКА) у 50-метровому відкритому плавальному басейні відбувся відкритий літній чемпіонат України з плавання серед юніорів.

У особисто-командних змаганнях за перемогу боролись не лише представники різних областей нашої держави, а й плавці із Туреччини та Угорщини. Загалом у чемпіонаті взяли участь близько 450 спортсменів.

За підсумками змагань найбільше медалей (23) вибороли плавці з Харківської області, друге місце за кількістю здобутих медалей посіла команда Київської області, третє – плавці з Туреччини.

Серед призерів чемпіонату є і львів’янин Валентин Біляк, який подолав дистанцію 100 м брасом з часом 1:07.20 та здобув «бронзову» нагороду.

В той час, як плавці змагались між собою на плавальних доріжках, у стінах міської ради відбулась зустріч почесних представників федерації плавання України, на якій були присутні президент ФПУ Дмитро Качуровський, генеральний секретар ФПУ Анатолій Власков, перший віце-президент Володимир Шумілін з керівництвом нашого міста секретарем ЛМР Анатолієм Забарило, начальником управління молоді і спорту Антоном Нікуліним, головою депутатської комісії культури, молодіжної політики та фізичної культури Віталієм Свіщовим та міським головою Андрієм Садовим.

Обговорювали розвиток плавання у Львові, перспективи будівництва нових басейнів і плавальних комплексів та створення відповідних умов для навчання плавання всіх верств населення.

«Надзвичайно приємно та почесно приймати у Львові змагання такого рівня. Взагалі важко переоцінити важливу роль цього спорту для здоров`я підростаючого покоління.

На сьогодні є дуже добра ситуація з розвитку плавання в місті, басейни реконструюють, тривають ремонти і у шкільних басейнах. З метою розвитку та популяризації спорту у Львові, залучення дітей до здорового способу життя та заохочення тренерів і спортсменів до кращих результатів також успішно діють програми надання премій спортсменам та тренерам (на конкурсній основі).

Окрім існуючих спортивних комплексів, нашому місту не вистачає нового, сучасного та якісного плавального комплексу, над чим і необхідно працювати у майбутньому. Львів має великий потенціал та всі шанси стати “плавальною” столицею України»,- прокоментував голова федерації плавання Львівщини Андріян Гутник.

Результати змагань за посиланням: http://swimtime.in.ua/meet/lviv2017/online.html