Відокремлений підрозділ
Федерації Плавання України
у Львівській області
header-img

У Львові відбулись змагання на першість області з плавання у різних вікових категоріях


16 – 17 квітня Львів приймав Чемпіонат області з плавання у чотирьох вікових категоріях. В плавальному басейні Палацу спорту «Динамо» за сприяння депутата ЛМР, Голови Федерації плавання Львівщини Андріяна Гутника на старт вийшли 170 найкращих плавців. Такого Львівщина не пам’ятає вже давно! Участь у змаганнях прийняли  7 команд спортивних шкіл м. Трускавець («Спортовець»), м. Червоноград (ДЮСШ №2) та м. Львів (ДЮСШ ім. Д. Кутенка, ДЮСШ №9, ДЮСШ «Галичина» та Аквапарк «Пляж»). Спортсмени таким чином ще й відбиралися на чемпіонат України, який цього літа прийматиме також наше місто.

На урочистому відкритті учасників змагань вітали Головний суддя змагань – суддя національної категорії  Віктор Нерода, Головний спеціаліст управління молоді і спорту Львівської обласної державної адміністрації Орест Куценко та голова Федерації плавання Львівщини Андріян Гутник.

«Ці змагання – наш внесок у те, щоб українці вже з юних років боролися і прагнули перемоги «під прапорами» своїх команд, а в майбутньому – і держави.  Такі заходи згуртовують молодих спортсменів. Щиро сподіваюсь, що ми створюємо гідні умови для якісних змагань українських спортсменів. Бажаю усім легкої води та перемоги», – з привітальним словом виступив Андріян Гутник.