Відокремлений підрозділ
Федерації Плавання України
у Львівській області
header-img

У Львові відбулись обласні змагання з плавання та  «Універсіада Львівщини -2017»  


Понад 270 найкращих плавців Львівщини 03–04 березня 2017 року змагались між собою на Чемпіонаті області з плавання серед юнаків та юніорів. Також за титул найсильніших змагались і  львівські студенти, які брали участь у змаганнях з плавання «Універсіада Львівщини – 2017».

Загалом у спортивному басейні аквапарку «Пляж» за сприяння депутата ЛМР, Голови Федерації плавання Львівщини Андріяна Гутника на старт вийшли команди з Миколаєва, Червонограда, Трускавця та Львова.

Переможців було відзначено медалями та дипломами. Команди-переможці – кубками.

Чемпіонат області з плавання серед юнаків:
І місце – “Водолій” (Львів)
ІІ місце – “Аквапарк” (Львів)
ІІІ місце – ДЮСШ-9 (Львів)
Чемпіонат області з плавання серед юніорів:
І місце- “Аквапарк” (Львів)
ІІ місце – “Водолій” (Львів)
ІІІ місце – ДЮСШ ім. Кутенка (Львів)

Нагадаємо, що за результатами цих змагань будуть сформовані збірні команди Львівської області для участі у Зимовому чемпіонаті України серед юніорів (м. Дніпро- 15.03-18.03.2017) та Зимовому чемпіонаті України серед юніорів (м. Бровари- 26.03-29.03.2017).

Серед студентів за титул найкращих плавців Львова змагались між собою команди з Академії Сухопутних військ, Національного університету “Львівська політехніка”, Української академії друкарства, Львівського національного медичного університету, Львівського національного університету ім.І.Франка та Львівського державного університету фізичної культури.

За результатами змагань почесне I місце посіла команда Львівського державного університету фізичної культури, II місце – Львівський національний університет ім. І. Франка, ІІІ місце – Національний університет «Львівська політехніка».

«Щиро вдячний всім тренерам та суддям за клопітку та віддану працю, вболівальникам за спортивний азарт і підтримку, а нашим юним плавцям за їх результати.», – прокоментував голова Федерації плавання Львівщини Андріян Гутник.