Відокремлений підрозділ
Федерації Плавання України
у Львівській області
header-img

У Львові тривають великі спортивні баталії на воді


 Вчора на базі комплексу відкритих басейнів навчально – спортивної бази літніх видів спорту МО України у м. Львові (басейн СКА) урочисто дано старт відкритому чемпіонату України з плавання в категорії «Мастерс».

Незважаючи на погодні умови, за сприяння федерації плавання Львівщини у відкритому 50-метровому басейні за перемогу другий день поспіль змагаються 177 найсильніших плавці з різних областей країни віком від 25 років та старших. Серед ветеранів з плавання найстаршим учасником змагань є переможцець чемпіонату світу 2015 року у віковій категорії 90-94 роки Георгій Чижевський.

Вітали звитяжних спортсменів на Чемпіонаті України почесні гості:  представник комітету ветеранського руху «Мастерс» федерації плавання України, президент клубу ветеранів плавання «Євро-Львів» Руслан Фріауф, голова федерації плавання Львівської області, депутат Львівської міської ради від ВО «Свобода» Андріян Гутник, начальник навчально-спортивної бази полковник Руслан Сеник та ін.

 «Цей чемпіонат зібрав неймовірно сильний склад спортсменів 14 вікових категорій, серед яких найстаршому учаснику, чемпіону світу 92 роки. Ви та ваші досягнення – це найкраще сприяння розвитку ветеранського спорту у майбутньому, та безумовно приклад здорового способу життя для усіх нас.  Щиро сподіваюсь, що ми створюємо гідні умови для тренування плавців такого високого рівня та для проведення змагань серед українських спортсменів», – з привітальним словом виступив голова федерації плавання Львівщини Андріян Гутник.