Відокремлений підрозділ
Федерації Плавання України
у Львівській області
header-img

У Львові стартував чемпіонат України з плавання серед юнаків


Сьогодні у Львові на відкритому басейні СКА відбулася урочиста церемонія відкриття чемпіонату України з плавання серед юнаків. З’їхалися усі найсильніші зі спортивних шкіл та клубів усієї країни – це понад 600 спортсменів із 19-ти областей та міста Києва, які представляють 61-ну дитячо-юнацьку спортивну школу. За сприяння депутата ЛМР, голови Федерації плавання Львівщини Андріяна Гутника чемпіонат України перетворився на змагання, на які зібралися зі всіх куточків країни та з Львівщини зокрема.

http://andriyanhutnyk.com.ua/videogallery/u-lvovi-startuvav-chempionat-ukrajiny-z-plavannya-sered-yunakiv/

Участь у відкритті взяли голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, віце-президент Федерації плавання України, член технічного комітету Міжнародної федерації плавання (FINA) Андрій Власков; заступник начальника управління молоді та спорту Львівської облдержадмністрацї Оксана Вацеба, голова Федерації плавання Львівської області, депутат Львівської міської ради Андріан Гутник, начальник Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України підполковник Руслан Сеник.

«Львів уже починає перетворюватися на маленьку столицю плавання. Тому що цього року ми приймаємо і чемпіонат серед юнаків і чемпіонат серед юніорів, розглядаємо питання і проведення чемпіонату України, минулого року вже проводився чемпіонат країни. Приємно, що львівські плавці показують щоразу кращі результати. Львівщину на чемпіонаті країни представляє понад тридцять спортсменів. І якщо раніше наша область посідала переважно останні місця, то зараз ми вже розраховуємо, якщо не на медалі, то принаймні на підступи до подіуму», – розповів голова Федерації плавання Львівщини Андріян Гутник.

Змагання триватимуть до 5 червня. А відтак упродовж 7–9 червня на цій же базі пройде чемпіонат України з плавання серед юніорів. Запрошуємо усіх бажаючих підтримати наших львівських плавців!

Вхід вільний.