Відокремлений підрозділ
Федерації Плавання України
у Львівській області
header-img

У Львові розпочався перший міжнародний турнір з плавання в категорії «Мастерс» «КУБОК ЛЕВА»


Сьогодні, 24 вересня у львівському Аквапарк “ПЛЯЖ” урочисто дано старт першому міжнародному турніру з плавання в категорії Мастерс «КУБОК ЛЕВА».

У змаганнях приймають участь понад 200 плавців з України, Угорщини, Польщі, Фінляндії та Естонії. Турнір організований клубом ветеранів плавання «Євро-Львів» при підтримці Федерації Львівщини та Всеукраїнської Асоціації плавальних клубів «Мастерс».


Вітали звитяжних спортсменів під час церемонії урочистого відкриття змагань почесні гості: президент клубу ветеранів плавання «Євро-Львів» Юрій Мартинюк, президент Всеукраїнської Асоціації плавальних клубів «Мастерс» Руслан Фріауф, голова федерації плавання Львівської області Андріян Гутник та головний суддя змагань, суддя республіканської категорії Віктор Нерода.


«Дані змагання зібрали сильний склад спортсменів. Пишаюсь Вашими досягненнями та Вами, як найяскравішим прикладом для нашого молодого українського покоління. Ви– це найкраще сприяння розвитку ветеранського спорту у майбутньому. Щиро сподіваюсь, що ми створюємо гідні умови для тренування плавців такого високого рівня та для проведення змагань», – з привітальним словом виступив голова федерації плавання Львівщини Андріян Гутник.