header-img

Результати чемпіонату України з плавання серед юніорів

Упродовж двох останніх тижнів комплекс відкритих плавальних басейнів навчально-спортивної бази літніх видів спорту МО України у Львові прийняв понад тисячу молодих плавців України.
Спершу за медалі національного чемпіонату змагалися юніори, а згодом юнацькі збірні.

Кращими у юніорському Уемпіонаті України 2016 року серед дівчат віком до 14 років та хлопців віком до 16 років у загальнокомандному заліку виявилися збірна міста Києва, на другому місці фінішували плавці Одеської області, третє місце посіли спортсмени Дніпровської області.

У другий день чемпіонату України серед юніорів у Львові, на дистанції 200 метрів вільним стилем, одесит Іван Григорьєв фінішував першим і встановив новий юнацький рекорд України (1:52.51).

Команда юніорів Львівської області посіла 18-е місце серед 22 збірних.

Серед кращих у збірній Львівщини виявилися:

Ольга Клуннікова (5-е місце на дистанції 200 метрів брасом; 6-е місце на дистанції 100 метрів брасом);

Арсен Арсеньєв (7-е місце на дистанції 200 метрів брасом та 7-е місце на дистанції 50 метрів брасом);

Дмитро Раков (10-е місце на дистанції 200 метрів на спині).