Відокремлений підрозділ
Федерації Плавання України
у Львівській області
header-img

Результати чемпіонату України серед юнаків


Починаючи підводити підсумки спортивного року, що минає, хочемо розпочати з завершального у цьому році Чемпіонату України серед юнаків, який відбувся 5-7 грудня у басейні «Метеор» м. Дніпра.

В змаганнях взяли участь юнаки 2004-2005 рр. та молодші, дівчата 2005-2006 рр. та молодші.

Успішним можна вважати виступ наших юнаків та дівчат, адже увійшовши в 1 групу областей, команда Львівщина зберігає свої високі позиції.

Новим відкриттям на цих змаганнях став юний плавець Кирил Тумоян, який продемонстрував хороші результати, зайнявши свої перші призові місця на ЧУ:

2 місце на дистанції 200 м в/с ( 2:03.07)

3 місце на дистанції 200 м к/п  (2:23.31)

3 місце на дистанції 50м в/с (0:25.45)

Тренер Копетчак А., Шиманський А., Логовська О. (ДЮСШ №9)

Своєю наполегливістю та професійністю всіх здивувала Ксенія Стадницька, яка не зважаючи на недугу перед самими змаганнями, продемонструвала неймовірну силу волі, та як результат посіла почесне

3 місце на дистанцї 400м к/п (5:29.16)

Тренер Стадницький М. (КВВС)

Не перестає дивувати своєю наполегливістю та блискавичними результатами львівська плавчиня Марія Городня, яка у перший день змагань здобула «золоту» нагороду, не зупинившись на цьому, Марія також виборола:

1 місце на дистанції 800м в/с (9:54.08)

1 місце на дистанції 200 м батерфляй  (2:34.20)

2 місце на дистанції 400 м к/п  (5:28.95)

3 місце на дистанції 200 м в/с (2:18.71)

3 місце на дистанції 400 м в/с (4:47.62)

Шиманський А. Копетчак А. (КВВС)

Хочемо також відмітити здобутки та успіх спортсменів команди Львівської області, які продемонстрували чудову техніку та хороші результати на своїх дистанціях:

200 м Комплексне плавання Чоловіки

8місце ЖЕРЕБЕЦЬКИЙ ЮЛІАН Львів ДЮСШ 9 (2:26.97)

45місце ТАРАС ОЛЕГ Львів КВВС (2:41.04)

200 м Комплексне плавання Жінки

4місце СТАДНИЦЬКА КСЕНІЯ Львів КВВС (2:39.51)

50 м Батерфляй

49місце САВЧУК ОКСАНА Львів ДЮСШ 9 (0:37.13)

50 м Батерфляй Чоловіки

25місце ЖЕРЕБЕЦЬКИЙ ЮЛІАН Львів ДЮСШ 9 (0:29.45)

100 м Вільний стиль Чоловіки

7місце ТУМОЯН КИРИЛ Львів ДЮСШ 9 (0:56.76)

33місце СВИЩ ВОЛОДИМИР Львів К3S (1:00.17)

36місце МАЛЄЄВ АНДРІЙ Львів ДЮСШ 9 (1:00.48)

88місце ЮСЬКІВ ЙОНАТАН Львів ДКутенка (1:03.32)

200 м Брас Чоловіки

22місце ЖЕРЕБЕЦЬКИЙ ДЕНИС Львів ДЮСШ9 (2:55.48)

100 м На спині Жінки

39місце ЛІЖЕВСЬКА ОЛЕКСАНДРА Львів ДКутенка (1:26.17)

100 м На спині Чоловіки

15місце ЖЕРЕБЕЦЬКИЙ ЮЛІАН Львів ДЮСШ 9 (1:07.94)

39місце ТАРАС ОЛЕГ Львів КВВС (1:13.40)

800 м Вільний стиль Жінки

7місце СТАДНИЦЬКА КСЕНІЯ Львів КВВС (10:16.54)

50 м Брас Чоловіки

40місце ЖЕРЕБЕЦЬКИЙ ДЕНИС Львів ДЮСШ9 (0:36.83)

200 м Вільний стиль Чоловіки

32місце СВИЩ ВОЛОДИМИР Львів К3S (2:16.93)

41місце ЮСЬКІВ ЙОНАТАН Львів ДКутенка (2:19.41)

44місце МАЛЄЄВ АНДРІЙ Львів ДЮСШ (2:19.83)

100 м Батерфляй Жінки

22місце САВЧУК ОКСАНА Львів ДЮСШ 9 (1:25.36)

200 м На спині Жінки

32місце ЛІЖЕВСЬКА ОЛЕКСАНДРА Львів ДКутенка (3:02.80)

200 м На спині Чоловіки

8місце ЖЕРЕБЕЦЬКИЙ ЮЛІАН Львів ДЮСШ 9 (2:24.43)

20місце ТАРАС ОЛЕГ Львів КВВС (2:33.74)

50 Вільний стиль Чоловіки

13місце СВИЩ ВОЛОДИМИР Львів К3S (0:26.75)

18місце МАЛЄЄВ АНДРІЙ Львів ДЮСШ 9 (0:26.96)

67місце ЮСЬКІВ ЙОНАТАН Львів ДКутенка (0:28.33)

50 м На спині Жінки

45місце ЛІЖЕВСЬКА ОЛЕКСАНДРА Львів ДКутенка (0:39.33)

50 м На спині Чоловіки

17місце ЖЕРЕБЕЦЬКИЙ ЮЛІАН Львів ДЮСШ 9 (0:31.10)

49місце ТАРАС ОЛЕГ Львів КВВС (0:33.90)

100 м Брас Чоловіки

30місце ЖЕРЕБЕЦЬКИЙ ДЕНИС Львів ДЮСШ 9 (1:22.27)

Щирі вітання тренерам збірної команди Львівської області зі здобутками ваших вихованців: Карпа Люба, Логовська Ольга, Ромашко Тетяна, Шиманський Андрій, Копетчак Андрій, Квіта Валентина, Стадницький Михайло, Івануса Т.О.

Результати змагань : МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ