Відокремлений підрозділ
Федерації Плавання України
у Львівській області
header-img

Програма надання премій талановитим та перспективним спортсменам і тренерам


Стартує прийом документів на участь у Програмі надання премій талановитим та перспективним спортсменам і тренерам м. Львова на 2017 рік!!!

Управління молоді та спорту оголошує прийом заяв на отримання грошової винагороди спортсменами та тренерами зі спортивних федерацій, спортивних клубів, спортивних організацій та дитячо-юнацьких спортивних шкіл м. Львова з усіх видів спорту, офіційно визнаних в Україні, відповідно до ухвали Львівської міської ради від 27.04.2017 № 1882 «Про затвердження Програми надання премій Львівської міської ради талановитим та перспективним спортсменам і тренерам м. Львова на 2017-2020 роки».


Прийом заяв відбуватиметься з 15 травня до 15 червня 2017 року.


До заяв необхідно долучити наступні документи:
Аплікаційну форму для участі у конкурсі встановленого взірця.
Копію усіх заповнених сторінок паспорта громадянина України.
Копію ідентифікаційного коду.
Завірені копії протоколів змагань, у яких спортсмен брав участь у 2016 році, або завірену копію грамоти чи диплома (для спортсменів).


Інформаційну довідку про тренера із зазначенням переліку його вихованців та місць, які вони вибороли на змаганнях у 2016 році.
Заяву необхідно скеровувати на ім’я начальника управління молоді та спорту Львівської міської ради. Весь пакет документів потрібно подати через Центр надання адміністративних послуг.

Посилання на документ:  тут