header-img

Плавці Львівської області на чемпіонаті України з плавання серед юнаків


Львівські плавці взяли участь у чемпіонаті України з плавання серед юніорів. Змагання проходили в Харкові з 29 листопада по 1 грудня. Загалом участь у змаганнях взяли близько 600 плавців та 29 команд.

Результати плавців Львівської області:

50 м На спині (Чоловіки)

32 місце – Раков Дмитро (КДЮСШ 3)

37 місце – Стадницький Дмитро (СК Водолій)

66 місце – Яворський Олег (КВВС)

77 місце – Стадницький Маркіян (СК Водолій)

50 м Брас (Чоловіки)

20 місце – Пріцак Андрій (КДЮСШ 3)

29 місце – Пономаренко Олексан (ДЮСШ 9)

200 м На спині (Жінки)

22 місце – Стадницька Ксенія (СК Водолій)

200 м Батерфляй (Чоловіки)

7 місце – Стадницький Дмитро (СК Водолій)

19 місце – Стадницький Маркіян (СК Водолій)

100 м Брас (Жінки)

12 місце – Клуннікова Ольга (КВВС)

32 місце – Горлова Олександра (ДЮСШ 9)

100 м Вільний стиль (Чоловіки)

84 місце – Раков Дмитро (КДЮСШ 3)

135 місце – Біляк Валентин (КДЮСШ 3)

100 м Вільний стиль (Жінки)

66 місце – Водовських Аліса (КВВС)

400 м Комплексне плавання (Жінки)

11 місце – Стадницька Ксенія (СК Водолій)

Естафета 4 x 100м вільний стиль (Чоловіки)

23 місце – Львівська область

Естафета 4 x 100м вільний стиль (Жінки)

23 місце – Львівська область

50 м Батерфляй (Чоловіки)

82 місце – Біляк Валентин (КДЮСШ 3)

50 м Вільний стиль (Жінки)

86 місце – Водовських Аліса (КВВС)

200 м Вільний стиль (Чоловіки)

61 місце – Раков Дмитро (КДЮСШ 3)

100 м Батерфляй (Жінки)

35 місце – Стадницька Ксенія (СК Водолій)

100 м Брас (Чоловіки)

20 місце – Пріцак Андрій (КДЮСШ 3)

21 місце – Стадницький Дмитро (СК Водолій)

33 місце – Пономаренко Олексан (ДЮСШ 9)

40 місце – Біляк Валентин (КДЮСШ 3)

54 місце – Стадницький Маркіян (СК Водолій)

200 м Брас (Жінки)

8 місце – Клуннікова Ольга (КВВС)

30 місце – Горлова Олександра (ДЮСШ 9)

200 м На спині (Чоловіки)

41 місце – Кусь Олег (ДЮСШ 9)

100 м На спині (Жінки)

43 місце – Стадницька Ксенія (СК Водолій)

200 м Комплексне плавання (Чоловіки)

8 місце – Стадницький Дмитро (СК Водолій)

39 місце – Стадницький Маркіян (СК Водолій)

40 місце – Раков Дмитро (КДЮСШ 3)

Естафета 4 х 100 м комбінована (Чоловіки)

24 місце – Львіська область

Естафета 4 х 100 м комбінована (Жінки)

20 місце – Львіська область

50 м Брас (Жінки)

45 місце – Горлова Олександра (ДЮСШ 9)

50 м Вільний стиль (Чоловіки)

80 місце – Раков Дмитро (КДЮСШ 3)

50 м На спині (Жінки)

49 місце – Стадницька Ксенія (СК Водолій)

200 м Брас (Чоловіки)

2 місце – Стадницький Дмитро (СК Водолій)

17 місце – Пріцак Андрій (КДЮСШ 3)

21 місце – Стадницький Маркіян (СК Водолій)

27 місце – Пономаренко Олексан (ДЮСШ 9)

100 м На спині (Чоловіки)

32 місце – Раков Дмитро (КДЮСШ 3)

52 місце – Яворський Олег (КВВС)

53 місце – Кусь Олег (ДЮСШ 9)

200 м Комплексне плавання (Жінки)

18 місце – Клуннікова Ольга (КВВС)

48 місце – Стадницька Ксенія (СК Водолій)

400 м Комплексне плавання (Чоловіки)

3 місце – Стадницький Дмитро (СК Водолій)

15 місце – Стадницький Маркіян (СК Водолій)