Відокремлений підрозділ
Федерації Плавання України
у Львівській області
header-img

Підсумки Літнього чемпіонату Львівщини серед юнаків, юніорів та молоді


17-18 травня у львівському басейні СКА (спорткомплекс, Львов)відбувся чемпіонат області з плавання серед юнаків, юніорів та молоді.
Прекрасна сонячна погода подарувала всім учасникам та гостям змагань чудовий настрій. Засмагали, а разом з тим і щиро вболівали за найсильніших плавців Львівщини з 13 команд області.

🎉 ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ 🎉
🏆Молодь:
1 місце КДЮСШ ім.. Ю.Кутенка – 436 оч.
2 місце ДЮСШ – 9 м. Львова – 379 оч.
3 місце КВВС – Аквапарк “Пляж”1 – 334 оч.
4 місце K 3 Swim – 265 оч.
5 місце Червоноградська ДЮСШ 2 – 176 оч.
6 місце Дрогобицька ДЮСШ ім.І.Боберського – 42 оч.
🏆 Юніори:
1 місце ДЮСШ – 9 м. Львова – 457 оч.
2 місце КДЮСШ ім.. Ю.Кутенка – 446 оч.
3 місце КВВС – Аквапарк “Пляж”1 – 357 оч.
4 місце K 3 Swim – 333 оч.
5 місце Червоноградська ДЮСШ2 – 224 оч.
6 місце КВВС – Аквапарк “Пляж”2 – 223 оч.
7 місце ДЮСШ – 9 м. Львова – СК “Аква-Віта” – 102 оч.
8 місце Дрогобицька ДЮСШ ім.І.Боберського – 93 оч.
🏆 Юнаки:
1 місце ДЮСШ – 9 м. Львова – 441 оч.
2 місце КДЮСШ ім.. Ю.Кутенка – 358 оч.
3 місце КВВС – Аквапарк “Пляж”2 – 218 оч.
4 місце КВВС – Аквапарк “Пляж”1 – 201 оч.
5 місце K 3 Swim – 159 оч.
6 місце Дрогобицька ДЮСШ ім.І.Боберського – 122 оч.
7 місце «STARFIT» Винники – 91
8 місце Червоноградська ДЮСШ 2 – 66 оч.
9 місце ДЮСШ – 9 м. Львова – СК “Водан” – 61 оч.
10 місце СОК “Ніка” – 22 оч.
11 місце ДЮСШ – 9 м. Львова – СК “Аква-Віта” – 18 оч.
12 місце ЛОК ДЮСШІ«Галичина» м.Львів – 9 оч.
13 місце Миколаївська РДЮСШ – 8 оч.
Щиро дякуємо плацям, тренерам та гостям чемпіонату.
🏊🏻‍♂️🏊🏻‍♂️🏊🏻‍♂️🏊🏻‍♂️🏊🏻‍♂️🏊🏻‍♂️🏊🏻‍♂️
Окремі слова вдячності організаторам ДЮСШ 9 м. ЛьвоваАндріян Гутник та Виктор Нерода за підготовку та проведення чемпіонату, Татьяна Ромашко за чудовий суддівський склад, Юрій Мартинюк за неперевершені фото, Igor Koshak без голосу якого важко уявити не лише обласні змагання, але й чемпіонати України, Ruslan Friauf за незмінний професіоналізм.
Секретаріат: Дмитро Мельник та Олена Швачка, які провели дійсно колосальну роботу!
Вака Квіта Olga Logovskaya Sergei Abdulaev Люба Карпа дякуємо за Вашу участь та підготовку спортсменів
Arena Store – вже традиційний спонсор змагань, дякуємо за призи для найменших учасників змагань.
До нових зустрічей 😉

Результати 1  Результати загальні