Федерації Плавання України
у Львівській області
header-img

Підсумки чемпіонату України з плавання серед юнаків

Значно успішніше для господарів змагань завершився Чемпіонат України з плавання серед юнаків, де представники Львівщини вже тричі піднімалися на національний п’єдестал пошани. Зокрема, вихованець львівської КДЮСШ імені Ю. Кутенка Валентин Біляк (тренер Л. Карпа) виборов дві «золоті» медалі на дистанціях 50 та 100 метрів брасом і «срібло» на 200-метрівці цим же стилем.

Загалом у командному заліку серед 30-ти обласних збірних команд України та міста Києва перше місце посіла столична команда, на другому місці виявилися плавці Харківщини, а третє місце посіли спортсмени Дніпровської області. Збірна команда Львівської області посіла 6-е загальнокомандне місце.

Серед інших результатів представників Львівщини варто виокремити Марію Городню (4-е місце на дистанції 400 метрів комплексним плаванням; 6-е місце на дистанції 200 метрів вільним стилем; 7-е місце на дистанції 800 метрів вільним стилем), Валентина Біляка (9-е місце на дистанції 50 метрів батерфляєм) та дві дев’яті позиції збірної Львівщини в комбінованих естафетах 4 по 100 метрів серед дівчат (Ю. Пятночко, К. Ярощук, М. Городня, Ю. Явір) та 4 по 100 метрів серед юнаків (О. Кусь, Г. Лукашев, В. Біляк, А. Німчук).

При цьому у другий день чемпіонату України серед юнаків, команда міста Києва у складі Грицака Богдана, Хрипунова Євгена, Власенко Дениса та Романюка Єгора, фінішувавши першою в естафетному плаванні 4х100 метрів вільним стилем, встановила нове вище досягнення України – 3:45.09.

Щира вдячність тренерському складу, талановитим та неймовірно здібним плавцям і звичайно всім за батькам за підтримку!

Повні результати змагань: 2016_06ChempionatUkrainiyunakiLviv

Командни результати змагань: 201606ChempionatUkrainiyunakiLvivkomandni