Відокремлений підрозділ
Федерації Плавання України
у Львівській області
header-img

«ОЛІМПІЙСЬКА ГОДИНА» – ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПОШТОВИЙ ГОДИННИЙ ЗАПЛИВ 2019


МЕТА: плисти одну годину в будь-якому басейні довжиною рівною і більше 25 метрам. Результати направляються в електронному вигляді або поштою, так що Ви зможете порівняти свої результати з результатами інших плавців.

В запливі можуть взяти участь всі бажаючі, не залежно від віку, статі, соціального статусу та віросповідання.
Хтось пливе одну годину для результату, інші роблять це для загального розвитку та задоволення.

ДАТА: 01 – 28 лютого 2019 року.

Спортсмени «Мастерс» беруть участь у вікових категоріях кратним 5 років починаючи 20 рокам станом на 31 грудня 2019 року. Ми свідомо додали для Мастерсів категорію «0» (20-24), щоб дати можливість більшому колу спортсменів прийняти участь в цьому цікавому запливі.

По бажанню тренерів і керівників дитячих спортивних клубів ми не обмежуємо вік для юних спортсменів і запрошуємо їх також долучитися до нашого годинного запливу.

ПРАВИЛА: не допускаються весла, трубки, лопатки, дощечки для плавання, гідрокостюми і т.д. На доріжці може плисти двоє і більше плавців, зберігаючи кругове плавання і не заважаючи один одному.

Суддя повинен бути присутнім протягом всього запливу і заповнювати розкладку часу плавця.

Хронометраж може бути, як ручним, так і електронним. Відстані повинні бути округлені до найближчих 10 метрів (тобто круглі 2764 м до 2760 м, 2765 м до 2770 м).

РЕЗУЛЬТАТИ повинні бути надіслані до закінчення доби 28 лютого 2018 року на електронну адресу Асоціації: ua.sc.masters@gmail.com.
Результатом вважається скан заповненої форми проходження спортсменом запливу.

Форма заповнення проходження запливу знаходиться за посиланням:
http://mastersswim.com.ua/…/Form%20Olympic%20hour%202019.pdf

*ПРИМІТКА: Форму необхідно заповнювати чітким зрозумілим почерком, прізвище та ім’я писати українською мовою, дату народження вказувати повну і не забувати про вікову категорію.

НАГОРОДЖЕННЯ: Всі учасники запливу, які надішлють свої результати і проведуть оплату стартового внеску, отримають відповідні сертифікати, що будуть надіслані поштою на вказану адресу або адреси клубів до 15 березня 2019 року.

СТАРТОВИЙ ВНЕСОК: 75 грн./особа за участь в запливі.
Жінки старші 65 років і чоловіки старші 70 років звільняються від сплати стартового внеску.

ЦЬОГО РОКУ МИ РОЗРОБИЛИ МЕДАЛЬ ЗА УЧАСТЬ В «ОЛІМПІЙСЬКІЙ ГОДИНІ». Медаль з акрилу розміром 75х85 мм персоналізована: на аверсі медалі – стилізоване лого «Олімпійська година – 2019», на реверсі медалі – лого Асоціації, прізвище та ім’я спортсмена, його вікова категорія і результат, показаний в запливі.
Вартість такої медалі 95,00 грн. При бажанні, кожен може для себе таку медаль замовити і оплатити (реквізити оплати подаємо нижче).

Оплату стартового внеску і медалі можна провести особисто або через керівників клубів (картка «ПриватБанк»: 5168 7573 3106 9585, Савчук Олександр Анатолійович).
Підтвердження кожної оплати необхідно надіслати на пошту разом з результатами запливу.

На сайті Асоціації Ви можете прочитати історію започаткування «Олімпійської години».

Хочемо побажати в новому 2019 році всім, хто вирішить взяти участь в змаганнях «Олімпійської години», терпіння і спортивного азарту. Пливіть, фіксуйте відстань, яку Ви подолали і інформуйте сайт www.mastersswim.com.ua про свої успіхи в кілометрах.

ЧЕКАЄМО ВАШИХ РЕКОРДНИХ КІЛОМЕТРІВ!

Джерело