Відокремлений підрозділ
Федерації Плавання України
у Львівській області
header-img

Товариський турнір з плавання «ПЛЯЖ – 2016»


Сьогодні в Аквапарку «Пляж» було неабияк емоційно. Більше 130 маленьких спортсменів-плавців приїхали з Чернівців, Нового Роздолу, “Спорт лайф” (Львів), “Євроспорт” (Львів) та Аквапарку “Пляж”(Львів) підвести підсумки академічного року та позмагатись за титул найкращих!

Діти, віком від 4 до 12 років демонстрували витривалість, наполегливість та жагу до перемоги!

Комплекс «Пляж» ставив в даному турнірі собі за мету популяризувати плавання як вид спорту, що не має протипоказань.

Сьогодні, на передодні Дня захисту дітей, вже вкотре, звертаємо увагу на відповідальне ставлення до наших маленьких громадян – майбутніх творців нашої держави та міцної як здоров’ям, так і духом нації!

Комплекс «Пляж» дякує Керівнику зони басейнів та водних атракціонів, судді національної категорії Візгерт Наталії Красніславівні за ініціативу та організацію даного турніру.

Щиро пишаємося тренерським складом Аквапарку «Пляж» (Валентиною Квітою, Марією Квітою, Андрієм Шиманським, Андрієм Копетчаком, Шевчук Оксаною, Любові Рибак, Анні Полікарповій та Олександру Цвіркуну), та дякуємо за виховання та підготовку маленьких спортсменів.

Щирі вітання та подяка нашим гостям та гідним супротивникам із інших міст та клубів. Особлива вдячність Голові Федерації плавання Львівщини Гутнику Андріяну за допомогу у проведені даного турніру. Не обійшовся наш турнір без партнерів, які надали пам’ятні, спортивні та цінні призи Аrena, Columbia та Cing Cross Leopolis.

Не дивлячись на свій юний вік, учасники змагань виявили організованість та жагу до перемоги. Ще раз вітаємо усіх учасників та гостей і запрошуємо на наступний наш турнір з плавання. Аквапарк «Пляж» завершує навальний рік та оголошує ЛІТО офіційно відкритим!