Відокремлений підрозділ
Федерації Плавання України
у Львівській області
header-img

На сесії міськради затвердили Програму «Відкриті кубки Львова» на 2018-2020 роки


З метою створення сприятливих умов для розвитку та популяризації фізичної культури і спорту у місті Львові, проведення спортивних змагань та заходів із залученням спортивної спільноти міста, 7 грудня, на пленарному засіданні ЛМР затвердили Програму «Відкриті кубки Львова» на 2018-2020 роки.

Програма «Відкриті кубки Львова» – це конкурс на здобуття фінансової підтримки та співфінансування заходів спортивних федерацій на території м. Львова та Львівської області чи офіційно визнаних місцевих осередків Всеукраїнських федерацій з офіційно визнаних в Україні видів спорту.


Метою програми є стимулювання розвитку та популяризація фізичної культури та спорту у м. Львові, збільшення кількості спортивно-масових заходів, забезпечення підтримки спортивних федерацій в організації та проведенні відкритих кубків м. Львова через надання їм фінансової підтримки на проведення спортивно-масових заходів з офіційно визнаних в Україні видів спорту на умовах співфінансування.


Переможці програми визначатимуться за рішенням конкурсної комісії та отримуватимуть фін
ансову підтримку на проведення «Відкритих кубків Львова» за видами спорту у розмірі до 100 000 грн. на захід-якщо організація подається на конкурс вперше і до 250 000 грн. на захід-якщо організація має досвід проведення таких заходів у попередні роки, але не більше 80% від загальної суми кошторису проведення заходу. Умовою співфінансування є власний внесок громадської організації у розмірі не менше 20% загальної кошторисної вартості заходу.


Реалізація програми на всіх етапах супроводжуватиметься обов`язковим висвітленням у засобах масової інформації, а реалізація спортивно-масових заходів у рамках програми супроводжуватиметься обов`язковою онлайн відеотрансляцією.