Відокремлений підрозділ
Федерації Плавання України
у Львівській області
header-img

Львівські плавці привезли “золото” з літнього чемпіонату України серед юнаків


Львівські плавці привезли “золото” з літнього чемпіонату України серед юнаків

Літній спортивний сезон розпочався для Львівської області тріумфальними результатами на чемпіонаті України з плавання серед юнаків, який проходив 8-10 червня у м. Броварах.

В особисто-командних змаганнях взяли участь близько 350 найсильніших спортсменів із всієї  України. У підсумку юні плавці привезли додому 2 “золота”,  7 “срібних” медалей та у підсумку перемогу Львівщини у своїй підгрупі.

З цієї нагоди сьогодні, 14 червня  у Львівській міській раді відбулась урочиста церемонія нагородження переможців та призерів змагань, вихованців аквапарку «Пляж» Лукашева Георгія який здобув «золото» та два «срібла», Городню Марію, яка виборола «золото» та три «срібні» нагороди і срібного призера змагань Стадницького Маркіяна.

У церемонії взяли участь секретар Львівської міської ради Анатолій Забарило, голова відділення НОК України у Львівській області Юрій Турянський, голова федерації плавання Львівської області, депутат ЛМР Андріян Гутник, голова комісії культури, молодіжної політики та спорту Віталій Свіщов, керівник управління молоді та спорту ЛМР Антон Нікулін та представник спортивної бази плавців – аквапарку «Пляж» Олена Анатійчук.

Голова Федерації плавання Львівщини Андріян Гутник привітав юних спортсменів та їх тренерів і побажав нових перемог.

«Із приємністю вітаємо всіх чемпіонів, призерів, тренерів, батьків, а також висловлюємо подяку всім, хто долучився до їх перемоги. Бажаю продовжувати здобувати перемоги для Львівщини, а у майбутньому  – для всієї України, гарних здобутків у спорті».

Із вітальним словом виступив також секретар Львівської міської ради Анатолій Забарило та нагородив подяками призерів чемпіонату України, а також їх наставників.

«Перш за все, висловлюю подяку людям, які вкладають свій час, кошти, серце в цей вид спорту. Це – Андріан Гутник, Юрій Турянський, тренери юних чемпіонів. Немає кращої інвестиції, ніж інвестиції в здоров’я дітей, фізкультуру та спорт».

Депутат ЛМР Віталій Свіщов наголосив, що перше місце  на всеукраїнських змаганнях – це велика перемога плавців Львівщини. Керівник управління молоді та спорту ЛМР Антон Нікулін висловив впевненість у тому, що юні спортсмени в майбутньому стануть олімпійцями.

Від спортивно-тренувальної бази аквапарку «Пляж» для плавців створено усі умови для продовження безкоштовного тренування і гідного представлення Львівщини на спортивній арені.

Нагадаємо, що на початку березня цього року на чемпіонаті України ця ж трійка плавців фактично вивела Львівщину на 1 місце у своїй підгрупі, яке вони відстояли і цього разу. Якщо будуть хороші результати на чемпіонаті України серед юніорів, який Львів прийматиме вже у кінці цього місяця (21-24 червня) та ЧУ серед молоді, то Львівщина має всі шанси потрапити у найсильнішу 1-у групу.

Тренерський склад:
Шиманский Андрій (ПрАТ «КВВС» аквапарк «Пляж»)

Копетчак Андрій (ПрАТ «КВВС» аквапарк «Пляж»)

Клуннікова Марія (ПрАТ «КВВС» аквапарк «Пляж»)

Стадницький Михайло (СК «Водолій»/ ПрАТ «КВВС»)