Відокремлений підрозділ
Федерації Плавання України
у Львівській області
header-img

Команда “Спеціальна Олімпіада – Львів” взяла участь в міжнародних змаганнях з каякінгу


Команда “Спеціальна Олімпіада – Львів” взяла участь в міжнародних змаганнях з каякінгу та показових змаганнях з плавання у відкритій воді за програмою Спеціальних Олімпіад, що проходили в місті польському місті Штум Поморського повіту 19 вересня. Крім України були представлені команди з Польщі та Литви

За підсумками змагань з каякінгу Ватаманюк Іван (Спеціальна школа-Інтернат N2) виборов золоту медаль на дистанції 200 метрів в одиночному запливі. Також атлет завоював бронзову медаль в парному запливі в спареній польсько-українській парі.

В показових запливах у відкритій воді на дистанції 1500 метрів взяли участь Томчишин Віталій та Осадця Роман, а на 500 метрів Філін Андрій. Пропливши дистанції атлети були нагородженні золотими медалями.

Цікава інформація:

  1. Показові запливи атлетів “Спеціальної Олімпіади – Львів” на змаганнях в Штумі, були першими офіційними запливами у відкритій воді за програмою СО на території Польщі, так як даний вид спорту у них не представлений і тількі розпочинає свій розвиток.
  2. Спеціальні Оліміпади Литви почали розвивати каякінг після того як відвідали семінар з каякінгу на II SO Open Games in Lviv, що проходили в травні в місті Львові.
  3. На III SO Open Games in Lviv, що пройдуть в вересні 2016 року у Львові буде добавлено нові три види спорту: каякінг, плавання у відкритій воді та боче.444444