Відокремлений підрозділ
Федерації Плавання України
у Львівській області
header-img

ГЛІВІЦЕ – 2015. ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ ПОЛЬЩІ З ПЛАВАННЯ В КАТЕГОРІЇ «МАСТЕРС»


13 листопада, в п’ятницю в польському місті Глівіце (Gliwice) розпочався Відкритий чемпіонат Польщі з плавання в категорії «Мастерс» на короткій воді.
Чемпіонат видався достатньо представницьким і зібрав понад 500 спортсменів всіх вікових категорій з 99 клубів шести країн Європи (Польща, Чехія, Словакія, Словенія, Угорщина, Україна) і Росії.

Україну на цьому спортивному форумі представляють спортсмени клубу ветеранів плавання «Євро-Львів» у складі: Романа Сіренко, Лідія Тимошенко, Олег Біронт, Петро Гемба, Дмитро Мельник, Володимир Рибко, Олександр Сирбу, Сергій Сіманков.

Проходячи під патронатом Президента міста Глівіце, Чемпіонат, традиційно, відбувається три дні і охоплює всі плавальні дисципліни і естафетне плавання; програму Чемпіонату розбито на блоки (з програмою змагань можна ознайомитися тут).

Окреме слово потрібно сказати про басейн. Побудований в 2010 році, басейн носить горде ім’я «Олімпієць» (Olimpijczyk) і дійсно відповідає всім вимогам спортивного об’єкту олімпійського класу.
Цього разу 50-ти метрова ванна басейну була поділена на дві: для старту і для розминки. Десять доріжок, обладнаних електронікою «Omega», добре підготовлена вода, комфортна температура, дали можливість плавцям «Мастерс» успішно виступити і показати високі результати. Організатори подбали також і про багаточисельних вболівальників – для них зручні трибуни з прекрасним оглядом, а в холі і кафе екрани з прямою трансляцією (про неї взагалі окрема розмова трохи згодом).

Дійсно, можна щиро позаздрити нашим польським колегам плавцям-ветеранам, які навіть в невеликих містах, а Глівіце нараховує трохи більше 200 тис. населення, мають такі сучасні басейни і такі чудові умови для змагань.