Відокремлений підрозділ
Федерації Плавання України
у Львівській області
header-img

БІЛЕ ОЗЕРО – 2017. ВАРАШ. ГОТУЄМОСЬ ДО СТАРТУ!


ДП «НАЕК «Енергоатом», ВП «Рівненська АЕС», Федерація плавання Рівненської області, Всеукраїнська Асоціація плавальних клубів «МАСТЕРС» та рушійна сила Турніру – Олександр Савчук чекають у гості та щиро запрошують всіх українських та іноземних «Мастерс» прийняти участь в ювілейному V-му Міжнародному турнірі «Біле озеро» з плавання на відкритій воді, на призи президента ДП «НАЕК «Енергоатом», присвяченого Дню Незалежності України та етапу Кубку Всеукраїнської Асоціації плавальних клубів «МАСТЕРС» з плавання на відкритій воді серед спортсменів категорії «Мастерс».

ЗМАГАННЯ ВІДБУДУТЬСЯ 05-06 СЕРПНЯ 2017 РОКУ на базі реабілітаційно-оздоровчого комплексу «Біле озеро» УСО ВП РАЕС в Рівненській області.
Попередні заявки та підтвердження участі в змаганнях подається до 30-го липня 2017 року за адресою: Україна, 34403, Рівненська область, м. Вараш, м-н Перемоги, 29.
Контактні дані: тел.: (03636) 3-79-80, факс: (03636) 2-10-47.
Олександр Савчук
E-mail: vaka81_ml@ukr.net, тел. моб.: +38 (067) 765-27-58.

Всі учасники змагань «Мастерс» проходять мандатну комісію та інструктаж з правил безпеки життєдіяльності по прибуттю на територію реабілітаційно-оздоровчого комплексу «Біле озеро» 04 серпня з 13.00 год.
На мандатній комісії плавці «Мастерс» повинні перш за вже представити страховий поліс на період проведення змагань. Без страхового полісу спортсмен «Мастерс» до змагань не допускається. При потребі, страховий поліс можна буде придбати на місці.
Далі необхідно знайти себе в списку учасників, перевірити персональні дані і підтвердити їх відповідним документом (паспортом, водійськими правами, пенсійним посвідченням).
Заповнити і завірити Розписку про добровільний ризик. Цим ви підтверджуєте відповідну фізичну форму, готові змагатися і не страждаєте ніякими захворюваннями або серйозними травмами, не маєте проти показів до фізичних навантажень і повністю берете на себе відповідальність за стан власного здоров’я і добре самопочуття.

Наостанок, оплачуєте стартовий внесок. Врахувавши всі побажання плавців «Мастерс» і фінансові можливості, організатори Турніру і Кубку Асоціації спільно визначили наступні розміри стартового внеску, а саме:
– юнаки та дівчата допускаються до старту на дистанції 1 миля без оплати стартового внеску;
– стартовий внесок для учасників змагань в категорії «Мастерс», які приймають участь тільки в турнірі «Біле озеро», на дистанції 1 миля складає 100 грн. з особи;
– стартовий внесок для учасників змагань в категорії «Мастерс», які приймають участь в турнірі «Біле озеро» і в Кубку Асоціації, на дистанції 1 миля складає 300 грн. з особи.
– жінки від 65 років і чоловіки у віці від 70 років і старші від стартових внесків звільняються.
05 серпня 2016 року о 10.00 відбудеться старт для спортсменів категорії «Мастерс» на дистанції одна миля. Маркування спортсменів о 09.00.

З положенням Турніру можна ознайомитися детально ознайомитися на сайті Асоціації, в розділі «Новини» за лінком: http://mastersswim.com.ua/…/pbile-ozero-ndash-2017-varash-…/.
А тепер кілька слів про медалі. Кожен плавець «Мастерс» мріє привезти зі змагань пам’ятну медаль, особливо, якщо медаль оригінальна. Так от, хочемо зазначити, що організатори турніру «Біле озеро» і Кубку Асоціації, бажаючи відобразити всю естетику і красу навколишнього середовища і місця проведення, розробили дизайн і виготовили унікальну пам’ятну медаль до ювілею Турніру.
Всі учасники категорії «Мастерс» турніру «Біле озеро», які успішно фінішують, будуть нагороджені такою пам’ятною медаллю.
Є ЗА ЩО ПОБОРОТИСЯ «МАСТЕРС»,
ТО Ж ДО ЗУСТРІЧІ НА «БІЛОМУ ОЗЕРІ»!
Джерело: ВАПК “МАСТЕРС”