Відокремлений підрозділ
Федерації Плавання України
у Львівській області
header-img

Проведення підсумкових загальних зборів Відокремленого підрозділу ФПУ (Львівської обласної Федерації плавання)


24 грудня 2018року відбулись підсумкові загальні збори Відокремленого підрозділу ФПУ у Львівській області (Львівської обласної Федерації плавання).

На зустрічі були присутні члени Президії, Тренерської ради та представники СК, ДЮСШ Львівщини.

Під час наради ми підвели підсумки виступу плавців Львівщини на обласних чемпіонатах, чемпіонатах України та  міжнародних змаганнях  у 2018 році. Обговорили плани на 2019р., зокрема і проект календаря змагань на наступний рік.

Відтак, згідно з проектом календаря змагань з плавання на 2019рік заплановано провести:

* 01-02 лютого – Зимовий чемпіонат Львівської області серед юнаків (м. Дрогобич)

*16-17 лютого – Зимовий чемпіонат Львівської області серед молоді; Зимовий чемпіонат Львівської області серед юніорів  (м. Львів або м. Червоноград)

*17-18 травня Літній чемпіонат Львівської області серед юнаків; Літній чемпіонат Львівської області серед молоді; Літній чемпіонат Львівської області серед юніорів (м. Львів)

*12-13 жовтня – Lviv Open Cups (м.Львів)

(Чемпіонат Львівської області серед юніорів;

 Чемпіонат Львівської області серед юнаків)

Зокрема, перший чемпіонат України у 2019році прийматиме Львів. Відтак, 26.02-01.03.2019 року у 50-м басейні аквапарк “Пляж” відбудеться Зимовий чемпіонат України серед юнаків.

З метою оперативного вирішення нагальних питань та обміну інформацією між батьками, тренерами, Президією та всіма зацікавленими в розвитку плавання представників Львівщини, було обговорено та одноголосно підтримано обрати:

Михайла Стадницького – головою батьківської ради Львівської обласної Федерації плавання

Валентину Квіту – головою Тренерської ради Львівської обласної Федерації плавання

Тетяну Ромашко – головою суддівської ради Львівської обласної Федерації плавання

Після обговорення порядку денного всі присутні перейшли до урочистої частини та нагородження переможців змагань, відзначення кращих плавців ДЮСШ та клубів за вклад у популяризацію та розвиток плавання у Львівській області та Україні зокрема. До урочистої частини також приєднались представники Львівської міської ради та Львівської обласної державної адміністрації, а також перший віце-президент Федерації плавання України Володимир Шумілін.

Хочеться відмітити, що це був досить складний рік, але наші плавці представляли Львівщину на найвищому рівні, зробивши ще один неймовірний ривок вперед.

Кажуть, що як Новий Рік зустрінеш – так його і проведеш.

Зустріли ми його з чудовими результатами наших плавців, відповідно і цей рік розпочався з тріумфальних результатів.

Вперше за часи незалежності України львівським плавцям, завдяки минулорічним високим досягненням вдалось перейти у 1 групу областей Федерації України з плавання, та відповідно дебютувати вже у Вищій лізі серед найсильніших плавців з усієї країни серед юнаків.

Весною наша збірна неочікувано для всіх суперників стала одним з беззаперечних лідерів на чемпіонаті України і здобула перемогу. Спортсмени вибороли 17 нагород, серед них – 11 золотих, 3 срібні та 3 бронзові.

Такий хороший початок задав відповідний рівень на весь рік. Тож з перемогами наші спортсмени вертались не лише з Всеукраїнських, але й з міжнародних змагань: Словаччини, Польщі, Білорусі, Німеччини…..

За цей рік наша спортивна родина також поповнилась новими чемпіонами та призерами, майстрами спорту України, рекордсменами України, та членами національної збірної команди України з плавання.

У 2018році четверо львівських плавців виконали відповідні нормативи на присвоєння звання «Майстер спорту України».  Це Раков Дмитро (школа ім.Кутенка, тренер Любов Карпа), Стадницький Дмитро (аквапарк «Пляж», тренер Стадницький Михайло, Клуннікова Марія), Стадницький Маркіян(аквапарк «Пляж», тренер Стадницький Михайло, Клуннікова Марія) та Лукашев Георгій(аквапарк «Пляж», тренер Андрій Копетчак та Андрій Шиманський), який до слова встановив і три нових рекорди України.

 Цьогорічними переможцями програми «Дитячий тренер» стали:
Івашкевич Марія Вікторівна (Марія Квіта)
Карпа Любов Омелянівна (Люба Карпа)
Квіта Валентина Вікторівна (Вака Квіта)

Довідка:
«Дитячий тренер» — це програма підтримки тренерів, які працюють з дітьми на території м. Львова. Програма була розроблена управлінням молоді та спорту спільно з лідерами спортивного середовища, керівниками фізкультурно-спортивних товариств, Львівським державним університетом фізичної культури та постійною депутатською комісією культури, молодіжної політики та спорту. Відповідно до програми та за рішенням конкурсної комісії ста кращим тренерам м. Львова, які працюють з дітьми та молоддю до 18 років, виплачується одноразова грошова винагорода у розмірі 25 тис. грн. кожному.

ПЛАВАННЯ – ЦЕ БІЛЬШЕ, НІЖ ПРОСТО СПОРТ …

ТОП-10 плавців ЛЬвівщини у 2018році:

СТАДНИЦЬКИЙ ДМИТРО

* Майстер спорту України

* Призер чемпіонатів України

* Багаторазовий чемпіон та призер міжнародних змагань

КРУК АЛІНА

* Чемпіонка Львівської області

* Чемпіонка України

* Майстер спорту України

ТУМОЯН КІРІЛЛ

* Чемпіон Львівської області

* Призер чемпіонату України

* Кандидат у майстри спорту України

КИРИК МАРИНА

* Чемпіонка України
* Учасниця чемпіонату світу 2017 ( Угорщина)
* Багаторазова учасниця етапів Кубка світу, Європи та чемпіонатів Європи
* Майстер спорту України
* Член національної збірної команди України

ЛУКАШЕВ ГЕОРГІЙ

* Багаторазовий чемпіон Львівської області

* Багаторазовий чемпіон України

* Майстер спорту України

* Рекордсмен України

* Член національної збірної команди України

БІЛЯК ВАЛЕНТИН

* Фіналіст багатьох чемпіонатів України

* Багаторазовий призер та чемпіон України

ГОРОДНЯ МАРІЯ

* Чемпіонка Львівської області

* Чемпіонка України

* Чемпіонка міжнародних змагань

* Кандидат у майстри спорту України

* Член національної збірної команди України

РАКОВ ДМИТРО

* Майстер спорту України

СТАДНИЦЬКА КСЕНІЯ

* Чемпіонка Львівської області

* Кандидат у майстри спорту України

* Призерка чемпіонатів України

* Чемпіонка міжнародних змагань

СТАДНИЦЬКИЙ МАРКІЯН

* Багаторазовий чемпіон і призер України

* Майстер спорту України

* Переможець міжнародних змагань

* Член національної збірної команди України

ГОРДІСТЬ ЛЬВІВЩИНИ – 2018

ДЮСШ№2 (м.Червоноград) Тренер  Абдулаєв Сергій Сергійович

чемпіон та рекордсмен України в категорії “Мастерс”

Пятночко Юлія Романівна

чемпіонка області, фіналістка Чемпіонату України з плавання

Пятночко Владислав Романович

чемпіон області, фіналіст Чемпіонату України з плавання

Гірак Анна Андріївна

чемпіонка області, учасниця чемпіонатів  України

K3Swim (ЛЬВІВ) Тренер Квіта Валентина

Саміло Владислав

виконав розряд КМС

Лідер команди

Посів 5 та 6 місце на чемпіонатах України

Свищ Володимир

У 2018році значно покращив свої власні досягнення та результати

Посів 13 місце на чемпіонаті України

Шенгера Олександр 

на 1-му етапі “дитячої ліги плавання” у м. Брест здобув 2 бронзові нагороди

ЛОК ДЮСШІ «Галичина»  ( Інваспорт ) Тренер Сальнікова Олена

 Квасниця Мар’ян Олегович         

Посів 2 місце на Чемпіонаті Європи серед паралімпійців у м. Дублін, Ірландія

Призер Кубку України та чемпіонату України серед паралімпійців

 Мичка Роман Петрович                

Призер Кубку України серед паралімпійців

Чемпіон  України серед паралімпійців

 Штик Богдан Іванович               

Призер Кубку України серед паралімпійців

Чемпіон України серед паралімпійців

Школа ім. КУТЕНКА (Львів) Тренера – Карпа Любов

Пономаренко ОлександрКМС

переможець чемпіонату Львівської області

посів 8 місце чемпіонаті України серед Вищих навчальних закладів

Хомик Віталій – КМС

переможець чемпіонату Львівської області

переможець чемпіонату України серед Вищих навчальних закладів

Данилишин Софія

Переможниця чемпіонату Львівської області

Сокальська ДЮСШ «Соколяни» Тренер – Касьян Жанна Василівна

 Тенетюх Віталій

Мандзяр Арсен

Касьян Арсен

Пашкуцька Вікторія

ДЮСШ-9 м. Львова, Тренер – Ромашко Тетяна та Логовська Ольга

Явір Юлія

Золота призерка Відкритого Кубку Львова серед юнаків та чемпіонату Львівської області серед юніорів

6 місце – на чемпіонаті України серед юніорів

Жеребецький Юліан

Золотий призер чемпіонату Львівської області серед юнаків

Срібний призер Відкритого кубку Львова серед юнаків

8 місце – на чемпіонаті України серед юніорів

Малєєв Андрій

Золотий призер чемпіонату Львівської області серед юнаків

18 місце – на чемпіонаті України серед юніорів

СК “Аква-Віта” Львів Тренер  – Ромашко Тетяна

Савчук Оксана

Переможниця чемпіонату Львівської області серед юнаків та юніорів

13місце- на чемпіонаті України серед юніорів

Гловацький Богдан

Переможець чемпіонату Львівської області серед юніорів

4 місце на на Відкритому Кубку Львова серед юнаків

20місце – на чемпіонаті України серед юніорів

Жеребецький Денис

Переможець на чемпіонаті Львівської області серед юнаків

4 місце на Відкритому Кубку Львова серед юнаків

22місце  – на чемпіонаті України серед юніорів

СК “Водан” Львів   Тренер – Гула Степан та Шевчук О.

Кутянський Захар

1місце – на обласних змаганнях з плавання серед учнів ДЮСШ МОН

Вольський Святослав

3місце – на обласних змаганнях з плавання серед учнів ДЮСШ МОН

 Вархолик Роман

5місце – на чемпіонаті Львівської області серед юнаків

СК “Ніка”  Тренер – Галкіна Олександра та Галкін М.

Чеботарьова Каміла

Бронзова призерка чемпіонату Львівської області серед юнаків

1місце – на обласних змаганнях з плавання серед учнів ДЮСШ МОН

Драбик Олександр

3місце – на обласних змаганнях з плавання серед учнів ДЮСШ МОН

Галкін Олексій

1місце – на обласних змаганнях з плавання серед учнів ДЮСШ МОН

Аквапарк «Пляж»  Тренер – Андрій Копетчак

Томків Артур  

Призер міжнародних змагань у Попраді

Призер Ліги плавання

Золотий призер міжнародних змагань OTILIA SWIM CUP

Фесуненко Ілля

Переможець та призер міжнародних змагань Otilia Cup у Польщі

Срібний призер міжнародних змагань у Словаччині

На змаганнях у Білорусі  посів 6 та 7 місце

Маркіян Грицеляк

Чемпіон та призер обласних змагань серед юнаків

Переможець та призер міжнародних змагань Otilia Cup у Польщі

Здобув також призові медалі на Кубку Лева

Срібний призер – Олімпійське багатоборства з плавання

Аквапарк “Пляж” Тренер – Сергій Стецькович

Лукавецький Олександр

Бронзовий призер Ліги плавання України

Переможець всеукраїнських змагань «Нафтуся»

Переможець та призер міжнародних змагань в Бресті(Білорусь)

Приймав участь та перемагав у змаганнях з багатоборства, акватлону, двоборства

Оліярник Максим

Призер обласних чемпіонатів з плавання

Переможець та призер Ліги плавання України у м.Брест

Приймав участь та здобував призові місця  у змаганнях з багатоборства, акватлону, двоборства та п’ятиборства

Миколаївська РДЮСШ  Тренер Буць Андрій та Івать Володимир

Горбатюк Данило

Переможець та призер регіонального фестивалю з плавання, обласних змаганнях з плавання серед учнів ДЮСШ МОН

Срібний призер Регіонального турніру з плавання

Озоруба Наталя

Переможниця регіонального фестивалю з плавання,

Призерка Регіонального турніру з плавання

Біляк Остап

Бронзовий призер регіонального фестивалю з плавання,

Срібний призер Регіонального турніру з плавання

Бронзовий призер в першості області з плавання серед школярів на приз святого Миколая

ДЮСК «Спортовець» (Трускавець) Тренер – Андрій Жгута та Смеречинський Богдан
Кулинич Микола Васильович

Бронзовий призер чемпіонат області з плавання серед юніорів та юнаків

Вітєбський Артур Олександрович

Бронзовий призер Чемпіонату Львівської області серед юніорів

Манюк Олена Володимирівна

Бронзова призерка Чемпіонату Львівської області серед юніорів

ДЮСШ ім.Івана Боберського (Дрогобич) Тренер – Наталія Логін та Наталія Станович

Оліярник Софія

чемпіонка та призерка обласних змагань з плавання

 Стахун Віталій

призер обласних змагань з плавання

 Амбіцький Сергій

призер обласних змагань з плавання