Відокремлений підрозділ
Федерації Плавання України
у Львівській області
header-img

23 встановлених рекорди України та 108 завойованих медалей здобула команда клубу «Євро – Львів» на”Кубку Дунаю” з плавання


 5-7 червня 2015 року у м. Кечкемет (Угорщина) завершилися представницькі змагання з плавання серед ветеранів спорту – “Кубок Дунаю” серед клубів Центральної та Східної Європи та VI відкритий чемпіонат Угорщини з плавання у закритому басейні в категорії «Мастерс».

У змаганнях взяли участь понад 350 плавців з восьми країн Європи, за команди яких змагалися спортсмени віком від 25 років та старші, виборюючи першість на різних дистанціях у різних видах програми.

За підсумками змагань команда клубу «Євро-Львів» під керівництвом президента клубу Руслана Фріауфа, яка представляла Львівщину виборола почесне друге місце, здобувши 108 медалей: 51 золота, 32 срібні та 25 бронзових. При цьому ветерани плавання Львівщини встановили 23 рекорди України на різних дистанціях.

Під час церемонії урочистого нагородження спортсменів федерації плавання Львівщини Андріян Гутник привітав плавців з успішним виступом: «Це велике досягнення не тільки для самих учасників змагань, а й для Львівщини зокрема. Ви та ваші досягнення – це найкраще сприяння розвитку ветеранського спорту у майбутньому, та безумовно приклад здорового способу життя для нашої молоді».

Довідка:

Команда клубу «Євро-Львів» налічувала 30 плавців (12 жінок, 18 чоловіків).

Склад команди клубу «Євро-Львів»:

Жінки

Голуб Ніна

Гордій Інна

Квіта Валентина

Коваленко Алла

Козакова Тетяна

Максимів Людмила

Переяслова Олена

Пономаренко Ірина

Саннікова Надія

Тимошенко Лідія

Хіреш Людмила

Шалімова Анна

Чоловіки

Біронт Олег

Віюк Юрій

Горовой Владислав

Денісов Юрій

Колодко Мирон

Корецький Роман

Мартинюк Юрій

Машкін Сергій

Мельник Дмитро

Пшеничний Федір

Сирбу Олександр

Сіманков Сергій

Федоров Сергій

Фріауф Руслан

Чирков Юрій

Шелест Михайло

Щоткін Ігор

Яськевич Ігор

Встановлено 23 рекорди України:

Сіманков Сергій (80-84)

– 50в.с. – 40.39

– 800в.с – 16:26.59

– 50 бат. – 47.58

– 100 бат. – 2:04.62

– 200 бат. – 4:47.89

Машкін Сергій (60-64)

– 50 бат. – 32.87

– 100н.с. – 1:18.62

– 200н.с. – 2:50.43

– 200кп. – 2:55.78

Квіта Валентина (25-29)

– 200в.с. – 2:20.65

– 400в.с. – 5:04.60

– 800в.с. – 10:39.72

Хіреш Людмила (55-59)

– 100н.с. – 1:28.06

Сирбу Олександр (40-44)

– 200бат – 2:41.55

Людмила Максимів (55-59)

– 200н.с. – 3:29.14

Машкін Сергій (60-64)

50н.с. – 37.42 (перший етап естафети 4х50 комб.мікс. 200-239)

Естафети:

4×50 в.с. чол. (200-239) – 1:49.71

Щеткін Ігор, Федоров Сергій, Машкін Сергій, Сирбу Олександр

4×50 в.с. жін. (240-279) – 2:45.40

Хіреш Людмила, Козакова Тетяна, Тимошенко Лідія, Гордій Інна

4×100 комб. мікс. (240-279) – 8:13.76

Біронт Олег, Тимошенко Лідія, Колодко Мирон, Голуб Ніна

4×50 комб. жін. (200-239) – 2:32.65

Хіреш Людмила, Пономаренко Ірина, Гордій Інна, Переяслова Олена

4×100 в.с. чол. (160-199) – 3:55.37

Щеткін Ігор, Горовой Владислав, Мельник Дмитро, Сирбу Олександр

4×100 в.с. жін (200-239) – 5:11.07

Пономаренко Ірина, Переяслова Олена, Хіреш Людмила, Гордій Інна

4×50 комб. мікс. (280-319) – 2:59.64

Хіреш Людмила, Коваленко Ала, Чирков Юрій, Сіманков Сергій