header-img

Про нас


Федерація плавання Львівщини є благочинною громадською організацією, що здійснює діяльність по розвитку плавання в області, сприяє відродженню здорової нації та залученню населення до занять плаванням.

Федерація має право проводити усі змагання з плавання у межах області у відповідності з правилами змагань і Статутом Федерації Плавання Львівщини. Кожна команда плавців, незалежно від вікової категорії, має право використовувати назву «Збірна команда Львівщини» лише з дозволу федерації плавання Львівщини.

Федерації плавання Львівщини визнає Олімпійську Хартію, Статут ОК України, Статут ФІНА і ЛЕН, Статут Української спортивної асоціації. Вона є одним представником Львів. спортивної громадськості з плавання у вказаних організаціях. Федерації Плавання Львівщини здійснює свою роботу на основі Законодавства в контакті з обласними державними органами, депутатськими комісіями, Федерацією плавання України, співпрацює з іншими громадськими організаціями та відомствами як в області, так і за її межами, в тому числі і за кордоном.

Основні завдання Федерації:

  1. Розвиток плавання в області, підвищення його ролі у зміцненні здоров’я населення, формування здорового способу життя, удосконалення системи підготовки спортсменів, забезпечення виступу збірної команди області в чемпіонатах України та інших змаганнях.
  2. Розвиток та зміцнення зв’язків з федераціями плавання інших областей України та спортсменів Української діаспори і спортивними організаціями інших країн.
  3. Соціальний захист прав та інтересів спортсменів, тренерів ветеранів спорту, реабілітація інвалідів.
  4. Пропаганда та популяризація плавання в області.

Керівний орган ГО «ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ ПЛАВАННЯ»

1. Гутник Андріян Юрійович Голова федерації
2. Шевченко Олександр Якович Віце президент
3. Гуріна Олександра Євгенівна секретар федерації
4. Нерода Віктор Лукич член федерації
5. Кошак Ігор Богданович член федерації
6. Руднийцький Юлій Ігорович член федерації
7.  Лавринович Микола Миколайович член федерації
8.  Коростельов Андрій Павлович член федерації
9. Сальнікова Олена Святославівна член федерації
10. Шиманський Андрій Романович член федерації
11. Мартинюк Юрій Ярославович член федерації